Kontaktujte nás

Diskuze online

Členství

Ahoj všichni, kdož zabloudí na náš web. Již se blíží naše první výročí založení spolku a pro naše široké působení by se již hodili šikovní kolegové, přátelé - prostě lidé, kterým není lhostejné, co se děje s vodou, která nám naprší. Hledáme lidi, kteří by měli zájem pomoci VODĚ a jejímu koloběhu v přírodě, aby u nás bylo kvalitní vody vždy dost, ale také, aby neškodila. Můžete se stát členy našeho spolku a pomáhat buď fyzicky dle našich společných dohodnutých zájmů, a nebo aspoň svým členstvím pomohli finančně svým členským příspěvkem, z kterého je hrazen například tento web, pronájmy sálů na přednášky a podobně. Vítáme lidi z celé republiky, i ze zahraničí, neboť naše působení přeshraniční je. Ozvěte se nám. Děkuji

veřejná diskuze

Dovolujeme si Vás pozvat na:

„Děčínský dialog o vodě“

Akce je pro všechny, kterým není lhostejná budoucnost se koná v Děčíně na malém sále Střelnice v pondělí 20.10.2014 od 13:00 hod. s předpokládaným koncem 16:00 – 17:00 hod. dle délky očekávané diskuze.
Nezapomeňte si zaznamenat do svých diářů a hlavně potom také přijít :-)

Re: veřejná diskuze

Vážení oslovení,
pro přílišnou včasnost původně připravovaného začátku akce, s ohledem na potřeby občanů, kteří by se rádi zúčastnili, jsme posunuli začátek Děčínského dialogu o vodě na 14. hodinu.
I tak můžete přijít později, podle Vašich možností - zde prosíme - přijít (či odejít) v tichosti, nerušit přednášející i posluchače.
S pozdravem - my vodě, voda nám!
Ing. Petr Vít, předseda Spolku Aquarius-Vodnář, SAV.

Přidat nový příspěvek